Діагностика

Перш ніж розпочати будь-яке лікування, наші фахівці проводять комплексну діагностику пацієнта. Такі огляди мають стати регулярними, оскільки ця процедура допоможе Вам зберегти здоров’я зубів та запобігти появі різних захворювань зубів та м’яких тканин.

Діагностика – відповідальний етап, на якому визначається подальший перебіг лікування, складається його план та озвучується бюджет. Консультація відбувається у кілька етапів.

диагностика

Перший етап – базовий, лікар відповідає на запитання, розповідає все, що вас цікавить про клініку, свою кваліфікацію, матеріали, з якими ми працюємо. Далі проводиться огляд. Лікар досліджує порожнину рота пацієнта, виявляє проблеми та діагностує поточні захворювання та проблеми. Практично у кожного з нас є якісь проблеми із зубами, яснами. При необхідності лікар направляє пацієнта на прицільний знімок або ортопантомограму, щоб з’ясувати стан зубного кореня. Також, якщо пацієнту потрібна імплантація або ортодонтичні апарати, з метою дослідження роблять відбитки та діагностичні моделі з воску чи альгінатного матеріалу. Мета проведення даної процедури полягає в тому, щоб інформувати пацієнта про стан його зубів, про проблеми з ними та способи лікування. Також пацієнта потрібно ознайомити з усією необхідною інформацією про препарати, які застосовуються в лікуванні, щоб людина могла визначитися і вибрати собі більш відповідні за якістю та ціною. Діагностика в стоматологічному центрі Silverdent допоможе Вам визначити необхідне лікування та підібрати грамотного лікаря в будь-який зручний для Вас час.

Ціни на діагностику тут: silverdent.com.ua/diagnostika