Гігієна

«Краще запобігти, ніж лікувати» — говорить відоме прислів’я.

Так само вважають і наші фахівці. Адже набагато доцільніше і правильніше займатися регулярною гігієною ротової порожнини, ніж через деякий час лікувати наслідки неправильного догляду.

Невеликий відсоток населення нашої планети знає і вміє правильно чистити свої зуби. Решта ж роблять це або неправильно, або виділяють для цієї процедури недостатньо часу.

Перше, що зробить наш лікар-гігієніст — запитає про те, як Ви чистите свої зуби. Якщо Ви робите це неправильно, фахівець обов’язково покаже правильну схему чищення зубів.

В домашніх умовах комплексну гігієну ротової порожнини зробити неможливо, бо вона включає в себе кілька етапів, які обов’язково повинен проводити досвідчений фахівець. Така гігієна спрямована на видалення бактеріального нальоту з зубів і міжзубних просторів, зміцнення емалі і профілактику більшості стоматологічних захворювань.

В нашій клініці Ви можете провести комплексну гігієну порожнини рота (скейлінг), не турбуючись про те, що ми зробимо це неякісно або непрофесійно. Адже для кожного пацієнта ми підбираємо індивідуальний підхід і саме ту схему і послідовність чищення, яка найкращим чином підійде саме йому.

Скейлінг — це чистка зубів за допомогою потужного ультразвуку, що дозволяє без зусиль видалити наліт не тільки з поверхні, але і з під’ясневих ділянок зуба. Правильна ультразвукова чистка допоможе зменшити швидкість утворення зубного нальоту в майбутньому, адже на відполірований зуб не так швидко «пристають» різні відкладення, які і призводять до карієсу в подальшому.

Володарі зубних коронок і коронок на імплантатах також повинні не забувати, що хоч це і не рідний зуб, але він потребує гігієни не менше інших.

Дуже часто наша клініка стикається з випадками, коли пацієнти приходять з запаленими тканинами навколо штучних імплантів. Це трапляється тому, що багато хто боїться ретельно чистити зуби в тому місці, де стоїть їхній штучний зуб.

Для чищення імплантів ми використовуємо спеціальну вектор-терапію, яка здатна почистити важкодоступні ділянки між яснами і імплантами, а різноманітність насадок апарату «Вектор» дозволяє дістатися навіть в глибокі пародонтальні кишені і ідеально відполірувати поверхню зуба.

Не відкладайте на завтра те, що можна і потрібно зробити вже сьогодні! Приходьте до нас, ми зробимо ваші зуби здоровішими і красивішими!