Хірургія

Включає видалення зубів, а також операції для створення умов протезування, дентальної імплантації, комплексного лікування у взаємодії з іншими напрямками.

Хірургічне відділення стоматологічного центру Silverdent практикує такі види лікування як: хірургічне видалення зуба, підсадка кісткової тканини, відкриті/ закриті синус-ліфтинги, імплантація та різні види естетичних операцій.

Основним завданням нашої клініки є збереження здоров’я і природної краси ваших зубів. Тому ми намагаємося максимально зберегти їх, не вдаючись до видалення. Навіть якщо Ви прийдете до нас з проханням видалити зуб, ми зробимо все можливе, щоб вилікувати його і не вдаватися до таких радикальних заходів. Наші фахівці мають великий досвід у вирішенні будь-яких проблем, пов’язаних з зубами і лікуванням тканин пародонта.

Бувають випадки, коли пацієнтові приносять дискомфорт здорові зуби мудрості, які неправильно розташовані в ротовій порожнині. Цю проблему також можна вирішити за допомогою хірургічної стоматології. Якщо зберегти зуб вже неможливо, досвідчений лікар-хірург абсолютно безболісно і безпечно видалить його.

Багато пацієнтів вважають, що видалення зуба — дуже страшний і болісний процес. Це не так. Наші лікарі знають, як зробити це максимально швидко, якісно і безболісно, а приємна атмосфера і стерильні умови в клініці тільки сприяють цьому.

Клініка Silverdent надає такі види хірургічних послуг:

— операції по збереженню зубів;
— лікування гострих випадків;
— імплантація;
— лікування пухлин і новоутворень;
— підготовка ротової порожнини до установки протезів;
— операції на тканинах пародонта;
— видалення зубів.

Також ми підбираємо індивідуальні анестетики, які не завдадуть шкоди вашому організму та позбавлять від болісних відчуттів під час операції.

Довіртеся нам, і ваша усмішка засяє здоров’ям і красою!