Імплантація

Хірургічна стоматологія не обмежується лише видаленням зубів, з яким вона асоціюється у більшості пацієнтів. До хірургії також відносять імплантацію — метод вживлення штучних опор для незнімних і знімних зубних протезів. Імплантація має низку переваг перед традиційними методами протезування. Зокрема, вона дозволяє пацієнтам отримати зубні протези, які не відрізняються за зовнішнім виглядом і функціями від своїх власних зубів. Крім того, коронки на імплантатах служать набагато довше. Імплантація вважається найбільш фізіологічним видом протезування. В даний час для багатьох людей, які позбавлені всіх або декількох зубів, звичайне рішення (знімний зубний протез) тягне за собою проблеми в повсякденному житті. З’являється почуття невпевненості в собі; виникають певні труднощі та обмеження в прийомі їжі, сором’язливість при спілкуванні з іншими людьми. Саме тому найсучаснішим рішенням у таких випадках є встановлення зубних імплантатів.

implantaciya

 

Процес імплантації проходить в два етапи. На першому етапі операції імплантат вставляють у щелепу. Після періоду загоєння до нього приєднується абатмент. Потім відбувається загоєння системи імплантату, який стає «єдиним цілим» з кістковою тканиною. Після чого до імплантатів кріпляться штучні зуби (коронки або мостоподібні протези).

Імплантати забезпечують надійну опору між щелепною кісткою і новими зубами. У результаті зуби відчуваються, виглядають і функціонують як природні.

У деяких випадках встановити зубний імплантат неможливо, тому що товщина кістки недостатня для його розміщення. У нашій клініці представлені всі види хірургічних операцій у стоматології, у тому числі синус-ліфтинг (кісткова пластика, остеопластика, аугментація) – всі ці терміни означають одне – збільшення обсягу кістки до товщини, достатньої для встановлення зубного імплантату. Закритий синус-ліфтинг проводиться тоді, коли висота кістки в проекції верхньощелепних синусів становить не менше 7-8 мм. Якщо ж ця відстань менша, то виконується відкритий синус-ліфтинг.

Ціни на імплантацію тут: silverdent.com.ua/implantasiya