Ортодонтія

Виправлення і попередження порушення положення зубів та аномалій прикусу. У ортодонтичному лікуванні ми використовуємо брекети, капи, а також знімні пластинки.

Посмішка — дуже важливий елемент зовнішності сучасної ділової людини. Від цього залежить наше відчуття — подобається нам людина, чи ні, чи викликає вона довіру або, навпаки, відштовхує. Часто люди просто соромляться посміхатися і відчувають величезний дискомфорт під час спілкування через некрасиві і нерівні зуби. Також багато хто страждає від таких проблем як: асиметрія, порушення дикції, біль при жуванні і часті головні болі, викликані постійною напругою м’язів обличчя і шиї.

Але медицина, як і наша клініка, не стоїть на місці, і у неї знайдеться кілька дієвих методів, спрямованих на виправлення стану зубощелепного апарату.

Ми пропонуємо Вам знову набути впевненості в собі і не приховувати свою посмішку від оточуючих. Все що вам потрібно — вибрати найоптимальніший метод корекції зубів.

Ортодонтичне лікування — це цілий комплекс процедур, які спрямовані на нормалізацію естетичного і функціонального стану зубів пацієнта.

У нашій клініці ми застосовуємо найсучасніші методи ортодонтичного лікування.

Виходячи з індивідуальних особливостей будови щелепи пацієнта і його патології, наші лікарі запропонують вам такі методи ортопедичного лікування:

Дитячі капи і пластини

Для виправлення незначних порушень прикусу і неправильного розташування зубів у дітей рекомендовано застосовувати пластини для вирівнювання зубного ряду. Оптимально лікування починати якомога раніше, тоді процес займе набагато менше часу, ніж для дорослих.

Ми підбираємо капи і пластини для дітей. Наш лікар-ортодонт уважно вивчить ротову порожнину дитини і виготовить відповідну для неї конструкцію.

Навіть якщо у дитини немає помітних патологій, ми радимо проконсультуватися з ортодонтом, щоб уникнути можливих проблем в майбутньому.

Брекет-системи

Вони здатні виправити навіть найскладніші випадки у пацієнта. Брекети — спеціальні маленькі дужки, які кріпляться безпосередньо на зовнішню поверхню кожного зуба і з’єднуються між собою металевим дротом.

Виділяють такі види брекет — систем:

металеві

Такі брекети хоч і найпомітніші для оточуючих, але вони і найміцніші. В даному типі брекетів не буває сколів та інших поломок. Також вони найдоступніші за ціною.

керамічні

Керамічні брекети виготовляють з кераміки, яка спеціально підбирається під колір зубної емалі. За впливом на розташування зубів ця система не програє металевій. Але є більш естетичною та сучасною.

сапфірові

Цей вид брекетів є найнепомітнішим для оточуючих. Сапфірові брекети виготовляються з штучних напівпрозорих сапфірових кристалів. Дія такої системи проявляється повільніше, але при цьому вона менше за інших впливає на зовнішній вигляд пацієнта.

лінгвальні брекети

Це ще один вид корекції прикусу, який користується великою популярністю у дівчат і жінок. Основна перевага даного виду брекетів полягає в тому, що вони встановлюються на внутрішній поверхні зубів.

Капи Інвізілайн (Invisalign)

Знімні капи — елайнери, які здатні виправити практично будь-яку проблему. Зроблені вони з прозорого високотехнологічного пластику, який не буде помітним для оточуючих.

При необхідності їх можна знімати, щоб полегшити процес прийому їжі або гігієни ротової порожнини.

Яку б систему Ви не обрали — наш лікар-ортодонт допоможе швидко і ефективно вирішити будь-яку проблему!

Даруйте свої посмішки і гарний настрій всьому світу, а ми вам у цьому допоможемо!

Ціни на діагностику тут: silverdent.com.ua/ortodontiya