Пародонтологія

Лікування і профілактика м’яких тканин парадонта, що включають в себе ясна, кісткову тканину. Здоровий парадонт забезпечує надійну фіксацію зубів, сприйняття і регулювання жувального навантаження, управління роботою жувальних м’язів.

Якщо ви помічаєте кровоточивість ясен під час гігієни ротової порожнини або прийому їжі, не відкладайте похід до стоматолога! Ці дрібні неприємності є першими ознаками пародонтиту.

Пародонтит — це запальний процес в тканинах, які оточують зуби.
Багато хто не звертає особливої уваги на такі дрібниці, але ж вони можуть привести навіть до втрати зубів.

Основні ознаки захворювань пародонту:
— Неприємний запах з рота;
— Набряклість ясен;
— Рухливість зубів;
— Темний наліт на зубах;
— Припухлість і запалення ясен.

У клініці Silverdent досвідчений фахівець з пародонтології визначить точну причину запалення ваших ясен і усуне її в найкоротші терміни.

У багатьох випадках причина кровоточивості ясен — нестача вітаміну С і Р, часті стреси або навіть гормональна перебудова організму під час вагітності.

Також дуже важливо дотримуватись правильної гігієни ротової порожнини, адже дуже часто саме з цієї причини у пацієнтів спостерігається кровоточивість.

Наш лікар не тільки виявить основну причину запалення, але і навчить вас правильно доглядати за зубами. Для цього ми проводимо ретельну діагностику ротової порожнини і призначаємо індивідуальне лікування для кожного пацієнта.

Для лікування пародонту в нашій клініці передбачена професійна Вектор-терапія.

З її допомогою лікар видалить камінь із зубів і нейтралізує всі бактерії, які сприяють розвитку запалення. Система «Вектор» є сучасним і ефективним ультразвуковим методом у боротьбі із захворюваннями пародонту.

Також система «Вектор» ідеально підходить для очищення м’яких тканин навколо імпланта, видалення нальоту і бактерій з його поверхні.

Часто пацієнти скаржаться на утворення пародонтальних кишень між зубами і яснами. У цьому випадку доктор запропонує вам зробити кюретаж ясен, який дозволяє повністю видалити зубний камінь під яснами і очистити всі відкладення з внутрішньої сторони ясен і з кишені.

Фахівці клініки Silverdent мають великий досвід у лікуванні захворювань пародонту. Наше сучасне комплексне лікування дозволяє зберегти зуби і ретельно відновити тканини пародонту.

Звертайтеся до нас вже сьогодні, щоб вже завтра ваша усмішка випромінювала витонченість і красу!

Ціни на пародонтологічне лікування тут: www.silverdent.com.ua/parodontologiya