Про нас

Стоматологічний центр Silverdent

Наш центр надає повний спектр стоматологічних послуг — починаючи з лікування карієсу і відбілювання зубів, закінчуючи такими складними операціями як імплантація, протезування, реставрація. Ми завжди раді йти назустріч нашим пацієнтам. Для постійних клієнтів передбачені спеціальні сімейні та бонусні знижки.

Наші переваги

 КОМАНДА

Наша команда молодих професіоналів має величезний досвід, володіє всіма сучасними методиками і регулярно відвідує курси і семінари для розвитку своїх професійних навичок. Ми можемо запропонувати клієнтам повний спектр стоматологічних послуг будь-якої складності.

 ЛОЯЛЬНІСТЬ

Кожен пацієнт в клініці Silverdent відчує себе особливим. Ми завжди йдемо назустріч, завдяки гнучкому графіку підбираємо максимально зручний для Вас час і вид лікування, а також намагаємося задовольнити всі запити в різних цінових сегментах. Наші лікарі завжди зможуть підібрати варіанти, що відповідають запитам пацієнта.

 ГАРАНТІЇ

Ми впевнені в якості своєї роботи, тому на багато видів стоматологічних послуг ми даємо гарантію. Терміни та умови гарантії уточнюйте у адміністратора, гарантія діє за умови правильної гігієни та дотримання правил використання окремих конструкцій.

 ОБЛАДНАННЯ

У нашій клініці представлений повний спектр стоматологічних послуг, включаючи складну хірургію, парадонтологію і багато іншого. Ви можете бути впевнені в тому, що тут вирішать будь-яку Вашу проблему, використовуючи сучасне обладнання. У нашому арсеналі — апарат Vector та прилади для імплантації.

 ДОСВІД

Стоматологічний центр відкритий для Вас вже більше 10 років. За цей час ми вилікували тисячі наших пацієнтів, отримали величезний досвід і визначили, що головне в нашій роботі — це Ви. Саме тому ми можемо гарантувати дбайливе ставлення до кожного пацієнта.

 МАТЕРІАЛИ

У своїй роботі лікарі використовують найсучасніші матеріали європейського виробництва. Серед них — матеріали для пломб, імпланти, ортодонтичні конструкції і багато іншого.

Наші лікарі

Лісовцова Юлія Володимирівна

Стоматолог-терапевт

Докладніше

Євчук Альона Володимирівна

Стоматолог-ортодонт

Докладніше

Пащенко В’ячеслав Олександрович

Стоматолог-хірург,
стоматолог-ортопед

Докладніше