Протезування

Вирішує проблему втрачених зубів або окремих їх частин. Це дозволяє повністю відновити естетичність та функціональність одного чи декількох зубів.

Протезування зубів — це, перш за все, відновлення структури, функцій і зовнішнього вигляду частково або повністю втрачених зубів задля зручності та здоров’я пацієнта.

Показаннями до протезування зубів або ортопедичного лікування є:

1. Патологічна стертість зубів, яка усувається протезуванням вінірами чи коронками.

2. Значне руйнування зуба, яке відновлюється за допомогою мікропротезування керамічними вкладками, накладками чи коронками.

3. Повне руйнування зуба, яке, при збереженні кореня зуба, відновлюється культьовими вкладками або внутрішньоканальними штифтами та коронками.

4. Повна відсутність зуба (адентія), яка усувається знімним чи незнімним протезуванням, а також імплантацією.

5. Множинні дефекти зубного ряду — використовуються всі види протезування.


Скріншот 2016-01-04 15.12.56

Вибір ортопедичної конструкції (міст, бюгель, пластинчастий протез, коронки або імплантат) буде залежати від кожного конкретного випадку, і визначається стоматологом-ортопедом спільно з пацієнтом шляхом обговорення прикладів робіт, а також, при необхідності, комп’ютерного моделювання дизайну посмішки.

Знімні зубні протези бувають досить простими (пластинчастий протез, протез на нейлоновій основі) або складними за технологією свого виготовлення (бюгельний протез), але всі вони мають один загальний недолік – до них доводиться звикати. Знімні протези необхідно регулярно знімати для гігієнічного догляду.

До незнімних протезів відноситься велика група протезів, різноманітних за складом матеріалів та технології виготовлення. Спільним для цієї групи протезів є те, що вони фіксуються в ротовій порожнині постійно, не вимагають тривалого звикання і (при правильному виготовленні) не доставляють дискомфорту пацієнтам.

У клініці Silverdent представлені всі найсучасніші види незнімного протезування, такі як коронки, мостоподібні зубні протези, мікропротезування, вініри та люмініри.

Найпоширеніший вид незнімного протезування — коронки і мостоподібні протези, можуть бути металокерамічними або безметалевими — керамічними (цільнокерамічними).

протезування

Мікропротезування — це виготовлення  з кераміки недостатньої або зруйнованої частини зуба (накладки або вкладки) і фіксація такої конструкції на частину зуба, що збереглася. В результаті відтворюється анатомічна форма, функціональна цілісність та естетичний вигляд здорового зуба.

Для постановки традиційної коронки необхідна додаткова обробка тканин зуба. А мікропротез (накладка або вкладка), на відміну від коронки, є більш щадним видом протезування, коли всі здорові тканини зуба зберігаються.

Вініри – це тонкі керамічні пластинки, що застосовуються при непрямій реставрації зубів. Вони фіксуються на передні зуби і дозволяють найбільш щадним способом покращити їхній естетичний вигляд. Товщина вінірів складає всього 0,5 мм, завдяки цьому вони, як і природна емаль зуба, прозорі, світло відбивається не від них, а від внутрішніх тканин самого зуба, тому зуби вкриті вінірами нічим не відрізняються від «рідних» натуральних зубів.

Ціни на імплантацію тут: silverdent.com.ua/protesirovaniye