Терапія

Головним завданням роботи стоматологів-терапевтів клініки є здоров’я ваших зубів і краса посмішки. Тому вони так ретельно борються з різними захворюваннями порожнини рота пацієнта. У нашому стоматологічному центрі пропонується безліч різних послуг та методів лікування, які можуть зробити ваші зуби здоровими та красивими.

Процес лікування пульпіту та періодонтиту (різновиду карієсу) є найголовнішим напрямом терапевтичної стоматології. Таке лікування здатне повністю відновити зуб за кольором і текстурою, привести Ваші зуби в здорову форму і повернути їм здатність виконувати свої функції. У повсякденному житті помітити карієс на первинній стадії дуже складно, тому за допомогою регулярних візитів у стоматологію можна вберегти себе від розвитку глибших уражень.

ТЕРАПИЯ

На сьогодні терапевтична стоматологія здійснює лікування за допомогою якісних препаратів та міцних склоіономерних та фотополімерних матеріалів, при цьому повністю захищаючи ваші зуби від карієсу та інших захворювань. Використовуючи пломбувальні матеріали можна також швидко наростити частину зуба, повністю зберігши його натуральну форму та колір емалі. А відрізнити звичайним поглядом відреставрований зуб від здорового дуже складно, практично неможливо.

Для запобігання появі карієсу необхідно проводити планові чищення порожнини рота не менше ніж раз на 6 місяців. Дана процедура полягає у знятті зубних відкладень (зубного каменя), а також очищення зубів від м’якого та пігментованого нальоту.

Камінь утворюється насамперед у важкодоступних для самостійного чищення місцях, він складається з бактерій, відмерлих клітин, залишків їжі, солей фосфору, заліза та кальцію. Все це взаємодіє зі слиною, в результаті на нальоті з’являються бактерії, які спричиняють розвиток карієсу.

Ціни на терапевтичні послуги тут:  silverdent.com.ua/price/terapiya